سخن دیگر

یادت باشد شب با تمام عظمتش سایه ای بیش نیست

+ نام این جنایت را چه باید گذاشت...؟

 

ان ها در میان ما زندگی می کنند. در ظاهر شبیه ما هستند اما در باطن خبیث ترین موجوداتی هستند که پای به روی زمین گذاشته اند.
آنها انگل های هستند که شیره وجودی یک اجتماع را می مکند و از پیکره آن اجتماع برای اهداف کثیف شان استفاده می کنند و پیکر بیمار ان جامعه را رها می کنند تا بمیرد.
به سان مایعی بی رنگ، به شگل و رنگ هر ظرف در می ایند اما باطن خود را نگه می دارند. انقدر انجا می مانند تا بگندند و لجن همه جا را فرا بگیرد. ان هنگام با اولین تابش خورشید ان ها بخار می شوند و می روند و ظرف را با آن لجن ها و کثافت ها به حال خودش رها می کنند و می روند.
آن ها هم چون اب باران که در عمق شکاف بزرگ ترین صخره ها نفوذ می کند رخنه می کنند و در انجا انقدر می مانند تا در تاریکی شب در ان هنگام که همه در خواب هستند و سرمای نادانی بر همه جا حکم می کند آرام ،آرام با هم یکی می شوند و یخ می بندند و محکم ترین کوه ها را خورد می کنند.
ان ها کیستند که در میان ما هستند اما با ما نیستند.آن جانوران درنده خو که به میزبانان خود رحم نمی کنند.آنهای که تنها ذات دروغگوی دارند. بر سر سفر نعمت های ما مظلومان می نشینند و لبخند را بر لبانشان می دوزند . تا مبادا فکر های پلیدشان را از چشمانشان بخوانید.آن قومی که به فرزندان ولی نعمت شان نیز رحم نکردن به همان کسانی که آن ها را از بردگی رهاندن. همان های که به آنها ازادی ، اسایش ، نان و جا برای زندگی دادند ؟؟؟؟
اری آن انگل های خون آشام کسانی به جز صهیونیست های یهودی نیستند.همان های که فرزندان کوروش بزرگ را به بهانه واهی قتل عام کردند همان های که از 21 اسپند تا 13 فروردین ماه 75800تن از بهترین فرزندان این اب و خاک را قتل عام کردند و هر ساله با کمال بی شرفی در 21 اسپند (14،15 آدار) جشنی با نام پوریم می گیرند . و به خاطر ریختن ان همه خون پاک نیاکان ما رقص و پایکوبی می کنند .ان ها نسلی از نخبگان ایران که مانع از نفوذ ان ها در حکومت بودند را به خاک و خون کشیدند و با این کار زمینه فروپاشی امپراطوری هخامنشیان را فراهم کردند. این جنایت را چگونه می توان توجیح کرد این نسل کشی ،این ایرانی کشی را ...؟
ذات پلید این قوم وحشی در این جنایت به خوبی مشخص است این جنایت کاران مظلوم نما...
نام این جنایت  را چه می توان گذاشت...؟
ادامه مطلب را بخوانید......
...
ادامه مطلب
نویسنده : بوف ; ساعت ۱٢:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱/۱۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک