سخنان ادولف هیتلر بر گرفته از کتاب نبرد من

کسی که با تخیلات پریشان از مشکلات برای خود کوهی می سازد و هر چیز را دشواری می داند واژگون شدن او حتمی است.

 

عظمت یک ملت وابسته به اجرای این برنامه است جمع کردن مغز های متفکر و با استعداد برای فعالیت های انسانی و آن ها را در خدمت اجتماع قرار دادن وظیفه اصلی و مهم کارکنان دولت است.

یک مخترع نباید برای اختراعی که کرده بزرگ و عظیم جلوه کند بلکه عظمت او مربوط به خدمتی است که برای ملت خود انجام داده است.

یک مرد دهقان گاهی از اوقات از جوانی که در خانواده بزرگ تربیت شده و تمام تعلیمات عمومی را فرا گرفته است از لحاظ لیاقت و استعداد می تواند برتر و شایسته تر باشد.

یک دولت می تواند وقتی ایده ال ملت باشد که نه فقط بتواند شرایط زندگی ملت را تامین نماید بلکه قادر باشد سطح فکر ملت را برای تقویت پایه های استقلال خود تقویت نماید.

هرجا ایمان کامل باشد اراده قوی هم وجود خواهد داشت مردان بی اراده کسانی هستند که به هیچ چیز ایمان ندارند.

دولت به معنی ملت و اگر دولت از ملت نباشد دولت زوال پذیر است

............................................................................

انجمن پژوهشی نازی سنتر

/ 11 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر

چه جملات حکیمانه ای[دست]

میترا

اگه هیتلر دیکتاتور و دیوونه هم بوده باشه ولی برای مردمش کار میکرد

مهدی

همیشه هیتلر یک بزرگوار بوده کسی از خودش نپرسید چه کارهایی بزرگی کرده فقط می گن چه کار بدی انجام داد ما همیشه مخفی کردیم خوبی هارو کتاب های تاریخ ما کاملا سانسور شده است بدرود مهدی

هرياد

سالروز تولد پيشوا را شادباش ميگويم به اميد پيروزي

یاکوزا 6236

چه عجب چهارتا آدم حسابی که اطلاعاتشون برگرفته از فیلمهای هالیوودی نیست پیدا کردیم . هر جا بگی هیتلر میگن جانی ! یه ذره شعور ندارن خودشون فکر کنن و برن تحقیق کنن ببینن این مرد بزرگ کی بوده . این مرد نهایت شجاعت بود در جوانی در جنگ جهانی اول اونقدر رشادت و شجاعت نشون داد که چندین بار مدال افتخار گرفت . همین چند وقت پیش داشتم یه مستند می دیدم یه پیرزن وطن فروش آلمانی می گفت آره من هیتلر رو از نردیک دیدم ... هیتلر اصلا به هنر علاقه نداشت کسی هم نبود که بگه آخه پیر سگ هیتلر خودش نقاش بود خیلی از اون پیکاسو عقب مونده هم قشنگ تر نقاشی می کشید . بعضی چیز ها تو تاریخ گم میشن ... متاسفانه هیتلر هم یکی از اوناست . مثل میرزا کوچک خان و رییس علی که جاشون رو دادن به یه سری بچه شهید گمنام ! اگه تو آلمان شما یه علامت از ناری دستت باشه کمترین مجازاتش دو سال زندانه . دولت دستنشانده آلمان حتی از اسم هیتلر هم می ترسه ... از خاکستر هیتلر هم میترسه و این نشان از چیه ؟! اما حیف باید از این وبلاگ ها خیلی خیلی بیشتر درست بشه . باید به زبون انگلیس و آلمانیش هم درست بشه تا مردم هدایت بشن .

پيش مرگ پيشواي فقيد

خداوند رحمت كنه پيشواي معاصر ما رو كه الحق براي قومش سر افرازي را هديه كرد وبه ما نشان داد كه اگر ميخواهي زندگي كني ازاده زندگي كن درود خدا بر ان يگانه مرد جاويد كه نزديك 6 ميليون حشره يهوديرو به جهنم فرستاد دوست داشتم لياقت اين رو داشتم تا يكي از سربازهاي پيشوا بودم جاويد پيشوا لعنت به تخمه انگلو ساكسون و انگليسيهاي بوقلمون صفت

امین

سلام درسته هیتلر واقعا ادم برگی بوده من که واقعا عاشقشم چون یه تصمیم بزرگ گرفت و واقعا برای عملی کردنش زحمت کشید. خوشحال میشم اگه از وبلاگم دیدن کنید.

shahab

سلام دمت جيز با اين مطلبات

dr.mutaner

هیتلر باید برای همه الگو باشه چون بخاطر عقایدش و نژاد اریایی هر سختی رو پشت سر گذاشت * ولی افسوس که بعضی وطن فروش های ملخ خور بجای نژاد اریا و ایران می رن خودشن رو می چسبونن به عرب های جاهل * و هزاران افسوس که مستندی بر علیه هیتلر ساختن ولی عرب ها رو که در زمان های اسلام ایران رو قتل عام کردن و چه تازگی ها ایران روبه بمب شیمیایی بستن می گن برادر * قسم می خورم یه بار تو اخبار شبانگاهی مجری رفته بود عراق و واسه نظامی عراقی که به ایران حمله کرده بود از ما ایرانی ها کیک می خواست * الانم که هر کاری می کنن تا امریکا از عراق برن و عراقی ها راحت باشن * مگه همین عراقی های عوضی نبودن که خونواده ها رو از هم می پاشوندن ؟ هیتلر بزرگ ترین مرد تاریخ بوده و خواهد بود هیچ کسی هم به پای هیتلر کبیر نمی رسه .